در این مقاله‌ی آموزشی قصد داریم تا روش درج لیبل به زودی برای محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی موجود نیستند و قرار است بزودی تهیه و در انبار موجود باشد را آموزش دهیم.

با استفاده از این لیبل شما به کاربران خود نشان میدهید که یک محصول قرار است به‌زودی در انبار اضافه شود و اگر قصد؟خرید آن محصول را دارید می‌توانید بزودی آن محصول را از فروشگاه تهیه کنید.

درج لیبل بزودی دو فایده بسیار مهم برای فروشگاه اینترنتی شما دارد.

۱. اول اینکه وقتی شما یک محصول را قبل از اینکه فروش محصول آغاز شود گوگل لینک محصول را ایندکس می‌کند که باعث میشود شما رتبه بالاتر نتایج گوگل برای محصولی که هنوز منتشر نشده بدست آورید.

2.دوم این که با درج برچسب بزودی روی محصولات به کاربران خود اطلاع می‌دهید که این محصول به زودی در انبار شارژ میشود و همین باعث صبر کردن مشتریان برای خرید آن محصول در نتیجه افزایش فروش شما میشود.

درج برچسب بزودی روی محصولات فروشگاه اینترنتی

روش ایجاد حالت بزودی را بصورت آزمایشی برای یکی از محصولات ووکامرسی انجام می‌دهیم. برای این کار در پیشخوان وردپرس خود روی گزینه محصولات کلیک کنید تا لیست محصولات فروشگاه شما به شما نشان داده شود.

درج لیبل به زودی

سپس روی یکی از محصول‌ها کلیک کنید تا صفحه ویرایش آن محصول برای شما باز شود.

درج لیبل به زودی

در این صفحه تمام اطلاعات مربوط به آن محصول قابل مشاهده است. برای درج لیبل بزودی کافیست تیک گزینه بزودی را فعال کنید. پیشنهاد ما این است که قیمتی برای محصول قرار ندهید و در نهایت روی دکمه بروزرسانی کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود.

حتما بخوانید  بررسی و نحوه ی رفع خطای سایدبار در وردپرس

درج لیبل به زودی

پس از درج لیبل بزودی روی محصولات موردنظر اگر صفحه به محصول مراجعه کنید می‌بینید که دکمه افزودن به سبد خرید حذف شده و محصول قیمتی ندارد و در کنار تصویر محصول پیام بزودی قابل مشاهده است و امکان وارد کردن آدرس ایمیل برای وقتی که موجود شد به من اطلاع بده نیز فراهم شده است.

با درج لیبل بزودی روی محصولات ناموجود فروشگاه اینترنتی کاربران از وضعیت انبار آگاه میشوند و بعد از مدتی برای خرید آن محصول دوباره به فروشگاه اینترنتی شما مراجعه میکنند.

با تشکر از این که تا پایان آموزش نحوه درج لیبل به زودی در محصولات فروشگاه اینترنتی همراه ما بودید

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای