با سلام در این مطلب بهتون آموزش میدیم چگونه سطل زباله سی پنل رو خالی کنید. شاید براتون سوال پیش اومده باشه که من هیچ فایلی توی public_html و بقیه جاها ندارم اما حجم زیادی از هاست من اشغال شده!

احتمالا شما قبلا فایل هایی را در هاست خود داشته اید و آن هارا حذف کرده اید، اما در هنگام حذف تیک مربوط به حذف کامل آن را نزدید و فایل در سطل زباله هاست شما نگهداری میشود.

نحوه خالی کردن سطل زباله سی پنل Cpanelهمانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید در هنگام حذف به شما میگوید که با حذف این فایل یا فایل ها یک نسخه از آن ها در سطل زباله نگهداری میشود، اگر میخواهید فایل کاملا پاک شود و در سطل زباله نگهداری نشود تیک زیر را بزنید.

آموزش خالی کردن سطل زباله سی پنل:

برای خالی کردن سطل زباله ابتدا باید به پنل مدیریت هاست خود بروید و زبانه File manager  را باز کنید:

نحوه خالی کردن سطل زباله سی پنل Cpanel به دلیل این که پوشه trash. به صورت پیش‌فرض در حالت مخفی قرار دارد، ابتدا می بایست نمایش فایل های مخفی را  فعال نمایید. برای این منظور وارد Setting شوید و گزینه Show Hidden Files را فعال کنید:

نحوه خالی کردن سطل زباله سی پنل Cpanel سپس وارد پوشه trash. شده و گزینه Empty Trash را انتخاب کنید . با انتخاب Empty Trash در پنجره نمایش داده شده، فایل های موجود در سطل زباله را به طور کامل حذف خواهید نمود.

نحوه خالی کردن سطل زباله سی پنل Cpanel

امیدواریم این مطلب مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
حتما بخوانید  آموزش تغییر تم Cpanel